Frankrijk > Nouvelle-Aquitaine > Lot-et-Garonne > Trips

Penne-d'Agenais

Het centrum van het middeleeuwse stadje Penne-d'Agenais wordt gekenmerkt door hellende steegjes tussen fraaie oude huizen. Verder behoren het Paul Fromentplein en de vele ambachtateliers tot de trekpleisters die de charme van de plaats bepalen.

Het stadje is al van veraf te herkennen door de Notre Dame de Peyragude-Basiliek met zijn zilveren koepel. Bij de basiliek heb je een prachtig uitzicht over de vallei van de Lot.

Penne-d'Agenais

47140   Penne-d'Agenais